Trek 2020

Datum konání: 
19. Červenec 2020 - 9:00 - 25. Červenec 2020 - 16:00

Místo: Krušné hory

Cena: 950 Kč (při přihlášení do 30. 4. 2020, poté 1150 Kč) - v ceně zahrnuta doprava, jídlo, materiál, pronájem zázemí

Potřebné vybavení: Pevná obuv, karimatka, dobrý batoh s funkčním bederním a hrudním popruhem, spacák (komfort alespoň 5 °C), nůž, čelovka + náhradní baterie, oblečení do hor (něco teplého, čepice, případně i rukavice + něco proti dešti - jak na sebe, tak na batoh), základní hygiena, ešus a lžíce, plavky a rychleschnoucí ručník (je lehký a skladný), dostatek opalovacího krému, nádoby na vodu (3 litry). Upozorňujeme, že dítě bez uvedeneho vybavení může být z akce vyloučeno, případně mu bude muset být vybavení dokoupeno (dodatečné náklady). 

Doporučené vybavení: trekingové hole, hamaka (případně bude zapůjčena), turistický vařič (případně bude zapůjčen). 

Náplň akce: Turistika (celkem cca 50 Km za 4 dny), trénink návyků pro přežití ve vysokých horách, trénink technik přežití, poznávání přírody.

Harmonogram: neděle - kontrola vybavení a trénink základních dovedností, pondělí - čtvrtek - trek v horách, pátek - sobota - odpočinek po výkonu (zájemci mohou zůstat na PTH - klubovna, nebo jít domů). Hlavní tábor plynule naváže na tento trek, takže je možné absolvovat celých 13 dní, nebo využít pauzu (pátek a část soboty) pro návštěvu domova. Také je možné na PTH uschovat vybavení na hlavní tábor (další oblečení). 

Odpovědní vedoucí: Vojtěch Myslivec, Dana Pohanková

Přihláška: zde

Věkové kategorie: 
Adventure Rangers (12-15 let)
Expedition Rangers (15+)