Víkendovka Zima ve Sluneční zátoce

Datum konání: 
12. Leden 2018 - 16:00 - 14. Leden 2018 - 18:00

Vojta: Protože nás jelo moc, nevešli jsme se do auta a část z nás musela vlakem. Konkrétně já, Matěj a Adam. Když jsem kupoval jízdenku přes internet, nabídlo mi to doplatek do první třídy za pouhých 30 korun pro všechny 3, čemuž jsem prostě neodolal. A tak jsme jeli poprvé v životě, celých 30 minut, první třídou, ve druhém patře City Elefantu. Adam z toho byl úplně unešen, ale jen do chvíle, než zjistil, že sedačky práší ještě víc, než ve druhé třídě, načež si chtěl samozřejmě stěžovat. Každopádně to byl nadstandardní zážitek, hlavně protože jsme tam byli skoro sami.

Adam: Nejvíc ze všeho se mi líbila noční bojovka. Sice jsem se zamotal do trnů a pěkně se praštil do hlavy (po skončení akce vypadal zdravě a dokonce si zapomněl na tuto skutečnost stěžovat, pozn. redakce), ale to vůbec nevadilo, běžel jsem dál. Bojovka byla akční, zábavná, prostě libová. A co teprve naše nedělní vaření. Jsem rád, že jsem zvládl uvařit těstoviny a pomáhat v kuchyni. Výsledek byl luxusní, na tři hvězdy.

Matěj: Jsem rád, že jsem si vyzkoušel samostatné vaření omáčky na těstoviny a že se nám to povedlo. Cítil jsem se se jako opravdový kuchař:) .Klidně znovu na příští víkendovce, pokud to nebude muset být
svíčková, na tu se zatím necítím.

Dan:1.den: Šel jsem na stanici metra Černý most, protože jsem si nepřečetl, že mám být v ulici Bobkova. :(
Na konec jsem tam došel a všichni na mě čekali. Pak jsme jeli autem a Dejv hrál na ukulele, takže super. :)
Když jsme dojeli na místo, tak tam stáli dva kluci Hruškovi a jeden Vojta. Pak jsme s Honzou zkoušeli zapalovat promočené oblečení, které bylo před chatou (magnesiovým křesadlem, což bylo od začátku marné a neškodné, pozn. redakce).
2.den: Šli jsem na výlet, kde jsme s klukama dělali “spídy”. Pak jsme s Honzou, Filipem a Alexem začali stavět náš unikátní přístřešek, který jsme dokončili ve 23:00 hodin.
3.den: Když jsme se probudili v našem novém příbytku byl krásný čerstvý vzduch a spadlá plachta (v podstatě z přístřešky zbyly jen 4 obvodové kůly zaražené do země, pozn. redakce).
Hry, které jsme absolvovali dopoledne, byly dobré hlavně to hledání pokladu, kdy Petr zapomněl kde je. :)
A nejlepší hra víkendovky byl BANG (nejlepší a jediná, nic jiného skoro nehráli, pozn. redakce.

Fotogalerie z víkendovky