Zimní víkendovka pro kluky 2018

Datum konání: 
14. Prosinec 2018 - 15:00 - 16. Prosinec 2018 - 17:00

Začalo to tím, že jsme se všichni sešli na hlaváku, odkud jsem jeli vlakem hodně daleko (asi 50 traťových kilometrů, pozn. redakce). Po vystoupení z vlaku jsme i s krosnami museli šlapat do kopce po tmě (celé dlouhé 2 km s převýšením 80 m, pozn. redakce). Když už jsme byli opravdu unavení, tak jeden z nás zavolal "tam to je ona" a my jsme zimou přidali do kroku. Pak jsme se v chatě ohřáli u kamen a dali si teplou večeři, po které jsme šli hrát noční hru se svíčkami.

Další den ráno jsme měli rozcvičku, upřímně se vám přiznám, že mě moc nebavila, ale jinak dobrý :-). Po rozcvičce jsem šel s Kubou připravovat hru na odpoledne. Principem hry bylo pomocí vysílačky a mapy najít spadlé vesmírné sondy. Po hře jsme měli pozdní oběd a čas na odpočinek, který se mi fakt líbil. Kluci vymysleli, že se v podkroví chtějí prát, tak si nás zavolali také, aby měli s kým zápasit. Ale většinou jsem vyhrával.

Večer byl volnější a byla sauna. Pak byl další program, na kterém už nevím, co jsme probírali, a pak jsme šli spát. Ráno jsem vstali a balili jsme, dali jsme si snídani, oběd, uklidili chatu a vyrazili domů. Musím vám říct, že to byla fakt bombová víkendovka :-).